Šv. Kalėdos, tai metas – daryti gerus darbus. Jau 9 metus Panevėžio lopšelio-darželio ,,Gintarėlis“ bendruomenė, šventinio laikotarpio belaukiant, organizuoja labdaros akciją ,,Įžiebkim gerumo žvakelę“. Surinktas lėšas skiria tiems, kam labiausiai to reikia.

Šiais metais kviečiame lopšelio-darželio ,,Gintarėlis“ bendruomenę prisijungti prie Panevėžio miesto savivaldybės vadovų inicijuojamos labdaros akcijos

PADOVANOK ŽAISLĄ GRUZIJOS (SAKARTVELO) VAIKAMS

Panevėžio ir Rustavi miestai yra partneriai. Šiais metais oficiali miesto delegacija, lankėsi Rustavi miesto darželyje, kurį lanko 300 vaikų. Tame darželyje 40-šimčiai vaikų tenka tik vienas žaislas, viena lėlė.

KVIEČIAME, pagal galimybes padovanoti po žaislą, ugdymo priemonę ar rūbelių. Dovanojami daiktai gali būti nenauji, tačiau švarūs, tvarkingi. Gražiai supakuokite į dėžutę ar popierių ir pristatykite iki 2018 m. lapkričio 16 d. 15.00 val. į lopšelį-darželį ,,Gintarėlis“ direktorės kabinetą.

Pagarbiai direktorė Kristina Brinklienė

Lopšelis-darželis „Gintarėlis“ skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo pedagogo pareigoms užimti (1 etatas), darbo krūvis – 36 val. per savaitę. Sutartis terminuota.


Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:
1) prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2) asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;
3) išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;
4) gyvenimo aprašymą;
5) pedagogo kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;
6) galima pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai direktoriui. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir patikrinti grąžinami pretendentui.
Dokumentai priimami iki 2018 m. spalio 31 d. darbo dienomis nuo 9 iki 15 val., adresas – Katedros g. 11, Panevėžys.
Atrankos būdas – žodžiu (pokalbis). Išsamesnė informacija apie atranką tel. (8 45) 43 10 67 .

Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė Kristina Brinklienė

2018-05-08 Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos fortepiono ir solinio dainavimo mokytojos kartu su savo mokiniais surengė koncertą lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“. Svečiai vaikus džiugino ne tik atliekamais kūriniais, bet ir dalyvavimu koncerte.

2018-05-02 „Gintarėlyje“ svečiavosi Panevėžio muzikos mokyklos mokytojai su savo mokiniais. Svečiai atliko klasikos kūrinius pučiamaisiais ir styginiais instrumentais akomponuojant mokytojams. Darželio ugdytiniai buvo supažindinti su muzikos instrumentais ir jų skambesiu, klausėsi melodingų kūrinių.

2018-04-26 ikimokyklinės „Katinėlių“ grupės ir priešmokyklinės „Meškučių“ grupės vaikų komanda dalyvavo Panevėžio miesto darželių varžybose, kurios vyko Panevėžio sporto manieže. Varžybų metu komandos varžėsi estafečių rungtyse. Komandos nariai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis.

2018-04-25 priešmokyklinės „Meškučių“ grupės vaikai dalyvavo Panevėžio miesto ir rajono tarpdarželinėse futbolo varžybose, kurias organizavo Panevėžio futbolo akademija. Mūsų komanda tapo nugalėtoja ir buvo apdovanota taure bei saldžiomis dovanomis.