Lopšelis-darželis „Gintarėlis“ skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo pedagogo pareigoms užimti (0,81 etato), darbo krūvis – 29,16 val. per savaitę. Sutartis neterminuota.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:
1) prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2) asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;
3) išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;
4) gyvenimo aprašymą;
5) pedagogo kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;
6) galima pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai sekretoriui arba direktoriui. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir patikrinti grąžinami pretendentui.
Dokumentai priimami iki gruodžio 20 d. darbo dienomis nuo 9 iki 15 val., adresas – Katedros g. 11, Panevėžys.
Atrankos būdas – žodžiu (pokalbis). Pokalbis su pakviestais pretendentais vyks gruodžio mėn. 21 d. 10 val. Išsamesnė informacija apie atranką tel. (8 45) 43 10 67 .

Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė Kristina Brinklienė

2017-11-16 mūsų įstaigos trijų grupių ugdytiniai lydimi auklėtojų ir auklėtojų padėjėjų dalyvavo Laisvės aikštėje vykusiame Tolerancijos dienos paminėjime. Vaikai praeiviams dalino pačių gamintas gėles kaip draugiškumo, pagarbos, supratingumo, gerumo simbolį.

 

2017-11-11 lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenės nariai, puoselėdami savo darželio vertybes, vyko į maldingąją kelionę į Palendrių šv. Benedikto vienuolyną. Viešint vienuolyne dalyvavome šv. Mišiose, išklausėme paskaitą apie žmogaus širdį, susipažinome su vienuolyno taisyklėmis, dienotvarke, išskirtinumu. Po bendrų pietų turėjome galimybę išpažintims ir individualiems pokalbiams su vienuoliais.

Dėkojame auklėtojai Zitai Žilienei už organizuotą kelionę ir galimybę pabūti susikaupime.

Pyragų diena 2017-11-06 lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenės nariai dalinosi gardžiais pyragais. Tėvelių keptais pyragais mėgavosi ne tik vaikučiai. Minint „Pyragų dieną“ , darželio atstovai aplankė Panevėžio miesto savivaldybę, Panevėžio vyskupijos darbuotojus ir Jo Ekscelenciją, Šv. Juozapo globos namų gyventojus, „Betliejaus“ valgyklėlės lankytojus, vienuoles kotrynietes. Vaikai, teikdami pyragus, dalinosi ne tik maistu, bet ir savo gerumu bei rūpesčiu.

Dėkojame, kad puoselėjate mūsų bendruomenės tradicijas.

2017 m. spalio 23-27 dienomis lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyko projektas „Raktas į sveikatos šalį“. Vaikučius viso projekto metu sutiko ir lydėjo peliukės Asta ir Neringa. Kiekvieną projekto dieną, mėgaudamiesi rudenišku oru, vaikai aktyviai sportavo kieme. Darželio bendruomenė kartu su vaikais pažino bėgimo, mankštos, šokio ir judėjimo galią. Taip pat teko lopšelio-darželio bendruomenės nariams susitikti ir pabendrauti su Panevėžio visuomenės sveikatos biuro lektore Giedre Kondrotiene bei paanalizuoti aktualius klausimus. Viso projekto baigiamasis renginys – „Linksmosios estafetės“ drauge su socialiniais partneriais, atvykusiais iš Panevėžio lopšelio-darželio „Vaivorykštė“.

Smagiai praleistas laikas sportuojant draugų būryje ir gauti draugystės prizai nuspalvina rudenį dar gražesnėmis spalvomis.

2017-10-25 lopšelio-darželio „Gintarėlis“ priešmokyklinės grupės ugdytinių komanda dalyvavo tarpdarželinėse futbolo varžybose, kurias organizavo ir vykdė Panevėžio futbolo akademija.
Mūsų komanda grįžo nešini pirmosios vietos taure! DŽIAUGIAMĖS IR DIDŽIUOJAMĖS JAIS!!!
Dėkojame pedagogams ir tėveliams, kurie lydėjo mūsų komandą į varžybas.