Auklėtoja Marijona Preidienė Vasario 16-osios paminėjimui skyrė renginius kiekvieną savaitės dieną. Pirmiausia mūsų darželio kiemas pasipuošė margaspalvių gėlių žiedais, kurių galite suskaičiuoti visą 100-ą. Vaikai kūrė 100-mečio tautinę juostą Lietuvai, kurioje įamžino įvairiausius ornamentus ir papuošė salės sieną. O renginyje „Mažoj širdelėj- visa Lietuva“ Jūsų vaikai dalyvavo pasipuošę stilizuotais ir autentiškais tautiniais rūbais bei vaišinosi tėvelių pagamintais nacionaliniais, regioniniais patiekalais. Ne tik patys vaišinosi, bet ir mus pavaišino ir mūsų darželio kapelioną Rimantą Kaunietį. O visos savaitės renginius vainikavo Karaliaus Mindaugo husarų bataliono organizuojamas renginys „Apjuoskime Panevėžį kartu“, kur taip gausiai sudalyvavo visa „Gintarėlio“ bendruomenė.

Panevėžio lopšelio-darželio „Gintarėlis“ visa bendruomenė labai vieninga, geranoriška, atsakinga ir puoselėjanti dvasines vertybes! Ačiū už Jūsų buvimą kartu!