Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom peteliškėm per pasaulį skrenda gerumas ir nutupia žmonių širdyse… Kalėdos ir Naujieji metai – tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas…

       Tikėdama šiais stebuklais kreipiuosi į Jus, ištiesti pagalbos ranką šešiametei mergaitei ukrainietei Maria ir padėti jai nupirkti insulino pompą.

     Marijos mama Alina Bilous prasidėjus karui Ukrainoje su dviem mažamečiais vaikais skubėjo išvykti iš Chersonos miesto, kad galėtų užtikrinti dukrai galimybę gyventi – nepertraukiamai gauti insuliną, kadangi Maria nuo 2 metų serga cukriniu diabetu.  Šiuo metu šeima gyvena Panevėžyje ir  Maria  lanko Panevėžio lopšelio-darželio „Puriena“ priešmokyklinio ugdymo „Vabaliuko“ grupę.

Kasdien Marios mama seka dukros kraujo rodmenis ir padeda palaikyti kraujo gliukozės kiekį tinkamose ribose, leisdama insuliną (vidutiniškai 5 k. per dieną) . Tai – be galo sudėtingas, kasdieninis procesas. Norint išvengti sunkių diabeto komplikacijų – akių, inkstų, kraujagyslių pažeidimų, galūnių amputacijų bei nuolatinės blogos vaiko savijautos – reikalinga geriausia įmanoma diabeto priežiūra: tiek mažiausiai skausmingas insulino tiekimas į kūną, tiek nuolatinė tiksli gliukozės stebėjimo sistema, tiek galimybė analizuoti savo ligos situaciją ir rinktis teisingus terapijai sprendimus – insulino pompą. Insulino pompa sergantiesiems padeda priartėti prie tokios gyvenimo kokybės tarsi turint sveiką kasą. Pompa 24 valandas per parą reguliariai išskiria nedidelį kiekį insulino ir papildomą kiekį valgant. Turintiesiems naudoti insuliną ji padeda gerokai sumažinti insulino injekcijų (dūrių) skaičių ir leidžia gyventi visavertį gyvenimą, sumažinti gliukozės svyravimus, dėl kurių kyla didesnė komplikacijų rizika, ir kitus šalutinius veiksnius.

Yra žmonių, kurie mažai turėdami atiduoda viską. Šie tiki gyvenimu ir jo dosnumu, ir jų aruodai niekada neištuštėja. K. Džibranas

Tikėdami Kalėdų stebuklu kviečiame savo paramą pervesti į Maria mamos Alina Belous sąskaitą LT 527300010172019405 SWEDBANKAS su prierašu  Mariai insulino pompai

Dėkoju už jūsų gerumą.

Pagarbiai, Panevėžio lopšelio-darželio “Puriena” direktorė Zita Kuncienė

Lopšelis-darželis „Gintarėlis“ skelbia atranką mokytojo pareigoms užimti 1 etatu, darbo krūvis – 36 val. per savaitę

Sutartis terminuota.

Pareigybės lygis – A2.

Mokytojo pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas bus nustatomas vadovaujantis 2017 m. sausio 17 d. XIII-198 valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų ir komisijų narių darbo apmokėjimo įstatymu su vėlesniais pakeitimais, atsižvelgiant į pedagoginio darbo stažą bei kvalifikaciją (galimas koeficiento intervalas – 7,47 –  9,28).

3. Darbo sutartis nuo 2022 m. gruodžio 1 d.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1) prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

2) asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;

3) išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;

4) gyvenimo aprašymą;

5) pedagogo kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;

6) galima pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai sekretoriui arba elektroniniu paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir patikrinti grąžinami pretendentui.  

Dokumentai priimami iki 2022 m. lapkričio 29 d. darbo dienomis nuo 9 iki 15 val., adresas –  Katedros g. 11, Panevėžys.

                      Atrankos būdas – žodžiu (pokalbis). Pokalbis su pakviestais pretendentais vyks 2022 m. lapkričio 30 d. 10.00 val.  Išsamesnė informacija apie atranką tel. (8 45) 43 10 67 .

Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė Kristina Brinklienė

,,Meškučių" grupės ugdytiniai sukvietė visus savo darželio draugus atšvęsti ,,Draugystės" dienos. Jiems parodė spektakliuką apie Ežiuko ir Kiškio draugystę.

 

Panevėžio visuomenės sveikatos biuro finansuojamas projektas vaikų psichinei sveikatai stiprinti.

Kaniterapijos paskaitą vaikams vedė psichologė Ingrida Iskenderova su savo šuniuku Toru iš ,,Psichologinės paslaugos“

 

DĖMESIO! DĖMESIO! DĖMESIO!

 

Panevėžio lopšelis-darželis ,,Gintarėlis“ dalyvauja projekte ,,Mes Rūšiuojame“, kurio tikslas nebūti abejingiems mus visus supančios aplinkos tausojimui bei savo ir aplinkinių sveikatai.

Kviečiame bendruomenę sukauptas panaudotas nešiojamąsias baterijas ir akumuliatorius, nebenaudojamą elektros bei buitinės technikos įrangą sunešti iki

Gruodžio 1 d. į mokyklos kiemą

Atliekos fiksuojamos kaip projekte dalyvaujančių mokymo įstaigų sukaupti kiekiai, už kuriuos bus teikiami prizai vaikams.

 

 

Akcijos organizatorius

Panevėžio lopšelio-darželio ,,Gintarėlis" komanda kartu su partneriais iš Estijos, įgyvendindama tarptautinį Nordplus Junior 2022 projektą ,,Žalieji kampeliai darželiuose ir pradinėse mokyklose", lankėsi Islandijoje, Reykjaviko mieste, Blasaril darželyje. Projektu siekiamas bendradarbiavimo stiprinimas tarp Šiaurės/Baltijos šalių (Islandija, Estija) mokyklų, siekiant ekologiškesnės ateities.

Projektas finansuojamas Nordplus Junior programos lėšomis.

Daugiau apie projektą : https://nordplusgintarelislt.blogspot.com/

#nordpluscontactseminar2022

#letstalkaboutnordplus

#Nordplus

#nordplusjunior