Gražus ir geras vakaras

Ir mums nebaisi ši naktis,

Žvaigždes jau uždegė angelas

Ir mūsų žibintų ugnis.

Jau šį sekmadienį prasideda Adventas, o kartu su juo ateina ir Kūdikėlio Jėzaus gimimo laukimas. Kad švenčių laukimas būtų šviesesnis, kviečiame tėvelius kartu su vaikais pasidaryti Advento žibintą. Kaip išraiškos ženklą prasidėjusiam laukimo, ramybės laikotarpiui, pirmadienį (lapkričio 29 d.) Jūsų padarytais žibintais kartu su vaikais papuošime darželio kiemą. Ir tegul Advento žibintas apšvies visus gerumo šviesa.

Žibintas.jpg

Kviečiame Panevėžio miesto savivaldybės tėvelius dalyvauti programoje „Neįtikėtini metai" (The Incredible Years®)! Programa yra skirta 3 tėvams/įtėviams/globėjams, auginantiems 3–6 metų amžiaus vaikus. Programa įgyvendinama daugiau nei 20 pasaulio šalių, moksliniais tyrimais įrodytas ilgalaikis jos efektyvumas. Programa padeda tėvams: · išmokti pažinti savo ir vaiko jausmus, · geriau suprasti vaiko elgesį ir elgesio sunkumų priežastis, · įsigilinti ir taikyti veiksmingus vaiko netinkamo elgesio valdymo būdus, · išmokti efektyviai nustatyti ribas, taisykles ir sėkmingai naudoti paskatinimų sistemą, · išmokti, kaip ugdyti vaiko savireguliacijos įgūdžius ir kaip padėti vaikui kurti pozityvius santykius su kitais, · tobulinant tėvystės įgūdžius, labiau pasitikėti savimi, · stiprinti ryšį su vaiku, mėgautis kartu praleistu laiku, · suteikti pagalbą savo vaikui ir padėti jam jaustis geriau. Daugiau apie Programą galima paskaityti čia: https://neitiketini-metai.lt/tevams-apie-programa/   Registruotis į tėvų grupes galima čia: https://neitiketini-metai.lt/savivaldybes-dalyvaujancios projekte/panevezio-savivaldybes-grupe/ Savivaldybėje planuojamos kontaktinės* grupės

Tėvų grupių vadovių kontaktai: Renata Vasiliauskienė, tel. 8 685 70 436 Vijolė Miškinienė, tel. 8 685 71 792 Lina Motūzienė, tel. 8 685 73 281 Justina Buikauskienė, tel. 8 685 73 676 4  * Kontaktiniuose tėvų grupiniuose susitikimuose dalyvauti gali tik asmenys, kurie atitinka  Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr.152 3.1.2.4.1 arba 3.1.2.4.2 reikalavimus, tai yra: · pilnai pasiskiepiję viena iš COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinų; arba · persirgę COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 210 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas); Įvadinio pokalbio metu dalyviai privalo pateikti dokumentą, įrodantį aukščiau išvardintus reikalavimus.

Š. m. lapkričio 15–19 d. lopšelyje-darželyje vyko Tolerancijos savaitė, kurios metu vaikučiai mokėsi gero elgesio ir draugiškumo.

Šios savaitės simbolis buvo: ,,Tolerancijos miestas“, kurį statėme visi kartu.

95-erių metų Panevėžio vyskupijos proga, Kristaus Karaliaus Katedroje lopšelis-darželis ,,Gintarėlis“ pravedė ugdytinių ir darbuotojų adoracinę valandėlę, kurios metu skambėjo giesmelės, kalbėjome maldeles, mokinomės pabūti tyloje mintimis su Dievu.

„Tėvų linija“ – nemokama psichologinė pagalba tėvams 

 

Pasitarkite su psichologu tiek kartų, kiek reikia (įkeltas dokumentas)

http://www.pvc.lt/lt/naujienos/711-tevu-linija-pasitarkite-su-psichologu-tiek-kartu-kiek-reikia

https://www.facebook.com/PVC.lt/posts/5187219621304801

Paskambinkite į „Tėvų liniją“ nemokamu numeriu 8 800 900 12, darbo dienomis 9-13 val. ir 17-21 val.

Daugiau informacijos www.tevulinija.lt

 

 

Visiems_tėvams_kartais_reikia_pasitarti1.jpg

Su vyresniais ugdytiniais prieš Vėlines aplankėme senus apleistus kapus.

Juos papuošėme ir pagerbėme vaikučių atneštomis vėlinių puokštėmis, žvakelėmis ir sukalbėjome maldą už mirusius.