Panevėžio lopšelis-darželis ,,Gintarėlis“ 2022-2023 m. m. kviečia į savo įstaigą vaikučius, gimusius 2017 m., 2019 m. ir  2021 m.

Dar turime laisvų vietų šiose amžiaus grupėse.

Panevėžio lopšelis-darželis ,,Gintarėlis“ dalyvauja sveikatos ir fizinio aktyvumo skatinimo projekte ,,Lietuvos mažųjų žaidynės“. Tai- didžiausias ikimokyklinio amžiaus ugdymo įstaigoms skirtas projektas, todėl jame dalyvaujant pasigirti tikrai yra kuo! Ugdytiniai ne tik supažins, bet ir įsitrauks į jiems patrauklias fizinio aktyvumo veiklas taip skatinant džiaugsmą sportuoti, bendrauti, patirti gerų emocijų ir nuo mažų dienų stiprinti sveikatą.

                                                  LOGO.jpg

Gražus ir geras vakaras

Ir mums nebaisi ši naktis,

Žvaigždes jau uždegė angelas

Ir mūsų žibintų ugnis.

Jau šį sekmadienį prasideda Adventas, o kartu su juo ateina ir Kūdikėlio Jėzaus gimimo laukimas. Kad švenčių laukimas būtų šviesesnis, kviečiame tėvelius kartu su vaikais pasidaryti Advento žibintą. Kaip išraiškos ženklą prasidėjusiam laukimo, ramybės laikotarpiui, pirmadienį (lapkričio 29 d.) Jūsų padarytais žibintais kartu su vaikais papuošime darželio kiemą. Ir tegul Advento žibintas apšvies visus gerumo šviesa.

Žibintas.jpg

Kviečiame Panevėžio miesto savivaldybės tėvelius dalyvauti programoje „Neįtikėtini metai" (The Incredible Years®)! Programa yra skirta tėvams/įtėviams/globėjams, auginantiems 3–6 metų amžiaus vaikus, turinčius elgesio ir emocijų sunkumų. Programa įgyvendinama daugiau nei 20 pasaulio šalių, moksliniais tyrimais įrodytas ilgalaikis jos efektyvumas. Programa padeda tėvams:

  • išmokti pažinti savo ir vaiko jausmus,
  • geriau suprasti vaiko elgesį ir elgesio sunkumų priežastis,
  • įsigilinti ir taikyti veiksmingus vaiko netinkamo elgesio valdymo būdus,
  • išmokti efektyviai nustatyti ribas, taisykles ir sėkmingai naudoti paskatinimų sistemą,
  • išmokti, kaip ugdyti vaiko savireguliacijos įgūdžius ir kaip padėti vaikui kurti pozityvius santykius su kitais,
  • tobulinant tėvystės įgūdžius, labiau pasitikėti savimi,
  • stiprinti ryšį su vaiku, mėgautis kartu praleistu laiku,
  • suteikti pagalbą savo vaikui ir padėti jam jaustis geriau.

Daugiau apie Programą galima paskaityti čia:

https://www.google.com/url?q=https://neitiketini-metai.lt/tevams-apie-programa/%23tikslai&source=gmail&ust=1639649327134000&usg=AOvVaw3FGkJgp4ybmmWt0dMmhJMl">https://neitiketini-metai.lt/tevams-apie-programa/

Registruotis į tėvų grupes galima čia:

https://www.google.com/url?q=https://neitiketini-metai.lt/savivaldybes-dalyvaujancios-projekte/panevezio-savivaldybes-grupe/&source=gmail&ust=1639649327134000&usg=AOvVaw1IZT2iJ0viCM068z5p43K1">https://neitiketini-metai.lt/savivaldybes-dalyvaujancios-projekte/panevezio-savivaldybes-grupe/

  Savivaldybėje planuojamos kontaktinės* grupės

 Tėvų grupių vadovių kontaktai:

 Renata Vasiliauskienė, tel. 8 685 70 436

Vijolė Miškinienė, tel. 8 685 71 792

 Justina Buikauskienė, tel. 8 685 73 676

Lina Motūzienė, tel. 8 685 73 281

 

* Kontaktiniuose tėvų grupiniuose susitikimuose dalyvauti gali tik asmenys, kurie atitinka  Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr.152 3.1.2.4.1 arba 3.1.2.4.2 reikalavimus, tai yra:

-pilnai pasiskiepiję viena iš COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinų; arba 

- persirgę COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 210 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas); ir, kurie galiotų visą grupinių susitikimų ciklo laikotarpį (18 savaičių.). Už tinkamą dalyvių atranką ir dalyvių sąrašo sudarymą į grupinius susitikimus atsakingi grupių  vadovai.

Įvadinio pokalbio metu dalyviai privalo pateikti dokumentą, įrodantį aukščiau išvardintus reikalavimus.

Beneris_viešinimui_Nr._1_1_1.png

„Tėvų linija“ – nemokama psichologinė pagalba tėvams 

 

Pasitarkite su psichologu tiek kartų, kiek reikia (įkeltas dokumentas)

http://www.pvc.lt/lt/naujienos/711-tevu-linija-pasitarkite-su-psichologu-tiek-kartu-kiek-reikia

https://www.facebook.com/PVC.lt/posts/5187219621304801

Paskambinkite į „Tėvų liniją“ nemokamu numeriu 8 800 900 12, darbo dienomis 9-13 val. ir 17-21 val.

Daugiau informacijos www.tevulinija.lt

 

 

Visiems_tėvams_kartais_reikia_pasitarti1.jpg

Gerbiami tėveliai,

prašome susipažinti su algoritmu/schema „Kada skelbiamas IPRR“ (pridedama) ir pasitvirtinus susirgimui COVID-19 liga, gripu ar ūminės viršutinių takų infekcijoms prašome skubiai ir atsakingai informuoti ikimokyklinio ugdymo mokyklą.


Pagarbiai direktorė Kristina

 

Dėl senųjų pagalbos tarnybų telefonų numerių išjungimo

Džiaugiamės, kad Panevėžio lopšelis-darželis ,,Gintarėlis“ yra savanorius priimanti organizacija (akreditacijos sprendimas pridedamas).

Kviečiame jaunimą savanoriauti pas mus. Daugiau informacijos rasite čia: http://jrd.lt/informacija-jaunimui/savanoryste
Telefonas pasiteirauti 8 45 43106

Lietuvos sveikuolių sąjunga kviečia į unikalią, edukacinę, 9 online seminarų programą „Laimingi tėvai – laimingi vaikai“. 
 

Vaikų auklėjimas yra vienas svarbiausių dalykų žmogaus gyvenime, Vieni auklėjime akcentuoja tai, ką vaikui reikia žinoti, mokėti, suprasti. Mums sako: reikia, nes  … reikia, kad ….. Kitas auklėjimo žvilgsnis orientuotas į tai, kaip pasiekti gerai žinomą privalai, privalai, privalai. Ji sako: norint … būtina, kad … būtina …. 

Mūsų programa siekia tik vieno tikslo: padėti tėvams, mokytojams ar pedagogams suprasti save, suprasti auklėjimo sąlygas, suprasti vaiką, priimti jį, išgirsti jo vidinę būseną, pamatyti, kas įmanoma auklėjant, o kas neįmanoma. 

Programą ves tikras profesionalas, charizmatiškas, suprantantis kitus ir mokantis išgirsti bei įsijausti lektorius, humanistinės pedagogikos ekspertas Aleksej Babajanc, turintis daugiau nei 30 metų darbo praktikos su vaikais, paaugliais, tėvais ir mokytojais. Aleksej Babajanc yra praktinės psichologijos aukštosios mokyklos direktorius, pedagogas, psichologas – konsultantas.

 

Programa