O viskas prasidėjo nuo idėjos, palaikymo, didelio noro ir entuziazmo išplaukti į platesnius vandenis!

2022 m. pradžioje lopšelio-darželio ,,Gintarėlis“ vadovų ir dviejų mokytojų komanda surėmė pečius, širdis ir protus. Subūrė projektų rengimo komandą ir parašė bei pateikė projekto paraišką Šiaurės ir Baltijos šalių Nordplus Junior programai gauti papildomą finansavimą mokytojų stažuotėms ir profesiniam augimui bei mokyklos lauko erdvių puoselėjimui. Ir šis projektas davė saldžių vaisių! Mes gavome finansavimą!

Ir šią savaitę dvi mūsų mokytojos Agnė L. ir Lina lankėsi Kopenhagoje (Danija) atstovaudamos mūsų mylimą lopšelį-darželį  ,,Gintarėlį” , kur dalyvavo mokymuose apie ikimokyklinio ugdymo gaires, vaikų teises ir tvarumo idėjas. Tai parengiamasis vizitas užmegzti socialinius ryšius su kitomis Šiaurės ir Baltijos šalių ikimokyklinio ugdymo mokyklomis bei turėti puikią galimybę mokytojų profesinio augimo vizitams.

Didžiuojamės savo mokytojomis!

#nordpluscontactseminar2022

#letstalkaboutnordplus

#Nordplus

#nordplusjunior

Nuoširdžiausi sveikinimai gimimo dienos proga nuo lopšelio-darželio ,,Gintarėlis" bendruomenės.

Tegul visada ir visur Jus lydi Dievo palaima ir Angelas Sargas tesaugo Jus.

2020-12-04 Štai ir „Įžiebėme gerumo žvakelę“ visos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenės dėka. NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME VISIEMS PRISIDĖJUSIEMS PRIE AKCIJOS. Akcijos metu surinkome 200 eurų, kuriuos pervedėme į Šv. Juozapo globos namų sąskaitą medicininių apsaugos priemonių įsigijimui. Kartu su pavedimo išrašu perdavėme ir medicininių apsaugos priemonių rinkinuką, kurį paaukojo viena šeima.

 2020-10-30 iniciatyvos „Vėlinių puokštės“ papuošė užmirštus ir apleistus kapus. Ši iniciatyva vyksta kiekvienais metais norint pagerbti mirusiuosius, kurių kapai nebelankomi ar apleisti, bet neužmiršti. Ugdytiniai kartu su tėveliais gamina Vėlinių puokšteles, kuriomis vėliau pagerbia išėjusiuosius.

2020 m. spalio 26-30 d. vyko ikimokyklinio ugdymo mokytojos Jūratės Paršonienės saugaus eismo projektas „Galimi pavojai gatvėje“. Artėjant tamsiajam metų sezonui, vaikams aktualu prisiminti kelių eismo taisykles ir saugų elgesį gatvėje. Projekto tikslas - įtvirtinti vaikų žinias apie saugų eismą, ugdyti praktinius įgūdžius vadovaujantis kelio ženklais ir šviesoforo signalais. Kiekvieną savaitės dieną veiklos vyko vis su kita vaikų grupe.

 2020 m. spalio mėnesį buvo paskelbta lopšelyje-darželyje akcija „Rudens dovanos senjorams“. Prie akcijos noriai prisidėjo visa bendruomenė. Sulaukėme gausių rudeninio derliaus gėrybių, kurias ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojomis nešė į Panevėžio Šv. Juozapo globos namus. Surinktos daržovės bus naudojamos globojamų senjorų maitinimui, patiekalų praturtinimui. Mus pasitiko globos namų darbuotojos ir stipresnės sveikatos senjorės, kurias nudžiugino ne tik atneštos bei karučiais atvežtos gėrybės, bet ir toks gausus vaikų būrys.

 2020-10-05 Tarptautinė Mokytojų diena kupina malonių staigmenų – lopšelio-darželio darbuotojų padengtu stalu su gaiviomis salotomis ir saldžiu desertu, vaikų sveikinimu ir Mokytoju šokiu, žuvienės degustacija ant ežero bangų ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos Astos pasiekimų įvertinimu.

2020-10-02 Visuomenės sveikatos biuro darbuotojos lankėsi svečiuose pas mūsų darželio priešmokyklinukus ir vykdė projektą „Švarių rankų jėga“. Projekto tikslas – sumažinti žarnyno ir kitų užkrečiamų ligų sergamumą miesto darželių vaikams, padedant jiems susiformuoti asmens higienos įgūdžius kuo ankstesniame amžiuje. 

 2020 m. rugsėjo mėn. mūsų darželio ugdytinė Liepa dalyvavo gamtinių koliažų konkurse „Mano augintinis = mano draugas“. Darbus vertino dailės ir technologijų mokytojai. Buvo žiūrima ar darbe vaizduojami gyvūnai atitinka temą ir daugiau ar mažiau galėtų būti augintiniais, ar darbas originalus, ar turi daug sąsajų su internete teikiamais vaizdais, ar darbe be gamtinės medžiagos yra sintetinių medžiagų ir detalių, pieštų trafaretų, flomasteriais ir spalvomis pieštų detalių. Po tokių vertinimo subtilybių, Liepa tapo viena iš devynių diplomantų, kurie buvo apdovanoti Panevėžio gamtos mokykloje minint Pasaulinę gyvūnų dieną.

2020-10-01 priešmokyklinės grupės ugdytiniai Pijus Pečeliūnas ir Liepa Petrauskaitė dalyvavo bėgimo varžybose olimpinio rekordininko Adolfo Aleksejūno ir Panevėžio miesto mero taurei laimėti. Gausiame dalyvių būryje mūsų ugdytiniai tapo prizininkais – Pijus buvo nepavytas PIRMOSIOS vietos laimėtojas, o Liepa tapo trečiosios vietos nugalėtoja. Vaikai buvo apdovanoti specialiais Lengvosios atletikos asociacijos įsteigtais prizais ir medaliais. Nugalėtojai nuolatos jautė visos savo palaikymo komandos, grupės draugų, mokytojos Astos ir mokytojos padėjėjos Aldonos, drąsinimus. SVEIKINAM PIJŲ IR LIEPĄ! Valio valio valioooooo!

 

1990 rugsėjo 1 d. lopšelis-darželis „Gintarėlis“ perorganizuotas į Katalikiškąjį darželį. Šiandien visa darželio bendruomenė ir svečiai minėjome lopšelio-darželio „Gintarėlis“ katalikiškos veiklos 30-metį. Patys gražiausi sveikinimai ir palinkėjimai skriejo iš svečių lūpų kartu su Šventosios dvasios simboliu – balandžiu. Dieviškos palaimos, bendrystės, katalikiškų tradicijų puoselėjimo ir dar daug visko palinkėjo J.E. Vyskupas Linas Vodopjanovas, Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas Deividas Labanavičius, vyriausioji specialistė  Aušra Burbienė, Nacionalinės katalikiškųjų mokyklų asociacijos komiteto narė Loreta Masiliūnienė, katalikiškų mokyklų direktorės Irena Padkauskienė, Dalia Pakėnienė bei Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos atstovas vikaras Tomas Paliukėnas,  naujasis mūsų darželio kapelionas Kęstutis Palepšys, buvusios darželio katalikiškos veiklos pradininkės ir puoselėtojos direktorė Laima Zavackienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liuda Balabonienė, meninio ugdymo mokytoja Pranciška Adomaitienė, vikaras Mindaugas Šakinis.

 

2020-09-24 priešmokyklinės grupės ugdytiniai kartu su priešmokyklinio ugdymo mokytoja Asta dalyvavo respublikinėje sveikatinimo akcijoje „Mažieji turistai – 2020“, kurią įstaigoje organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Evelina ir logopedė Asta. Patapę mažaisiais turistais įveikėme klaidžius kliūčių ruožus ir mėgavomės patirtais įspūdžiais

 

2020-09-16 Panevėžio lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyko Panevėžio miesto meninio ugdymo mokytojų ilgalaikės kvalifikacijos programos „Meninio ugdymo vaidmuo ir muzikos pedagogų galimybės besikeičiančiame pasaulyje“ II modulio seminaras „Efektyvūs mokymo metodai ir būdai meninio ugdymo veikloje“. Seminaro metu meninio ugdymo mokytoja Kristina ir logopedė Asta pristatė  logopedinį-muzikinį projektą „Šokantys piršteliai“.  Panevėžio rajono Velžio lopšelio-darželio „Šypsenėlė“ meninio ugdymo mokytoja metodininkė Danutė Pleskienė pristatė projektą „Pasaulio  pažinimas muzikos priemonėmis“ bei metodines priemones taikomas įvairioje muzikinėje projektinėje veikloje.

 

2020-09-17 priešmokyklinės grupės ugdytiniai kartu su priešmokyklinio ugdymo mokytoja Asta ir auklyte Aldona dalyvavo vaikų ir jaunimo meninio ugdymo projekto "Talentus atrandame kasdien" edukacinėje programoje. Vaikai gamino darbelius, gilino asmenines ir menines kompetencijas.

2020-09-08 mūsų darželio atstovai išlydėjo darželio kapelioną Rimantą Kaunietį skleisti dvasinės šviesos į kitą parapiją. Bet norėdami, kad kapelionas neužmirštų "Gintarėlio" darželio ir visos bendruomenės, dovanojome gintarinę pušelę. Lai ji kunigo rankomis puoselėjama auga naujuose namuose ir savo gintariniais spygliais primena "Gintarėlį"

2020-09-08 vaikai sulaukė dovanų nuo savo draugų, Balio ir Stepo, tėvelių. Visi vaikai gavo asmenines dovanėles - užduočių knygelę apie dantukų priežiūrą ir spalvingą dantų šepetėlį. NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME BALIO IR STEPO TĖVELIAMS UŽ RŪPESTĮ MŪSŲ VAIKUČIŲ DANTUKAIS, EDUKACINĘ VEIKLĄ IR SMAGIAS DOVANĖLES